درباره ما

درباره ما

گروه مهندسی صانع در سال 1365 در زمینه­ی طراحی ، مدل سازی ، تحقیقات صنعتی ، ساخت و تولید قطعات و مجموعه های صنعتی در قالب سه مجموعه آغاز به فعالیت نموده است و این خدمات و محصولات خود را با گستره ی کاملی از امکانات مهندسی – تولیدی با ماشین آلات پیشرفته در سطح استانداردهای بین المللی ارائه می­نماید.

ما برانیم این مجموعه با افزایش روزافزون کیفیت محصولات و خدمات خود رقابتی سالم ، درعرصه صنعت ایجاد نماییم.

مشتری مداری ، حفظ کیفیت و دقت تولیدات با استفاده از ماشین آلات پیشرفته از اهداف اصلی این مجموعه می­باشد که در این راستا مبادرت به اخذ گواهینامه های ایزو9001 ، گواهی سمتا و گواهی سیمان نموده است; این سبب ایجاد تمایزی بزرگ بین این مجموعه و دیگر مجموعه ها شده است.

گروه مهندسی صانع به دنبال کسب رضایت مشتری و پیشرفت صنعت جامعه است، امید است به یاری خداوند منان به این مهم یابیم و ایران را در عرصه ی صنعت به عالی ترین مراتب برسانیم.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

تلاش برای بالابردن کیفیت و توسعه مجموعه و ارتقا سطح کیفیت محصولات

  • تولیدخط تولید تمام اتوماتیک
  • قالبسازیساخت قالب فوم تمام اتوماتیک
  • ماشین الاتفرز دروازه ای
  • خدمات نفتتولید تجهیزات نفتی

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.